Chraňme muže

Věra Nosková

Chraňme muže je kniha úvah a důkazů o úbytku mužnosti a znevážení mužské role v naší kultuře, ilustrovaných deseti příběhy. Autorka snáší argumenty na podporu podezření, že věčně nespokojené, útočné ženy dupou po mužském sebevědomí a sebecitu, hecovány k sobectví a pěstování kariéry feministickou ideologií a články lehkomyslných žvanivých redaktorek. Emancipovaná Věra Nosková dokládá na příkladech, že dnešní feminismus je už jen kopáním do otevřených dveří, že ohrožuje soudržnou klasickou rodinu a tím velmi oslabuje naši kulturu.

Využívá statistiky, vědeckých důkazů v oblasti biologie, vývojové psychologie a sociologických sond. Její odvážně polemická a nekompromisní kniha na obranu mužů vzbudila v Čechách i na Slovensku velký ohlas. V textu se střídají eseje, příběhy ze života, ale i poznámky k tématu od přemýšlivých mužů.

Chraňme muže je kniha kořeněná humorem, i když především varuje a zdravě provokuje.

Kniha má 200 stran a pevnou vazbu s lamino potahem. V obchodní síti stojí 215,- Kč. Na adrese: vnoskova@centrum.cz nebo vnoskova3@gmail.com ji lze získat i s podpisem autorky za 140,- Kč + poštovné (23,- Kč).

Za stejných podmínek lze objednat i navazující knížku Příběhy mužů.

Stejnojmenný fejeton Věry Noskové, který byl inspirací pro napsání této knihy si můžete přečíst zde.

Sdílej:

Napsat komentář