Herečka Lena Dunham chce vylepšit lidstvo vyhlazením bílých heterosexuálních mužů.

Pokud si myslíte, že Lena Dunham už nemůže klesnout hlouběji, mýlíte se. Naposledy navrhla, že by všichni heterosexuální běloši měli být vyhlazeni a dodala, že by to nebyl konec lidstva, ale pouze „evoluce člověka v lepšího člověka.“

Jak je to od ní hezké!

Celý článek najdete zde

Volný překlad článku doplněný obrázky ze souvisejícího videa Leny a Carroll Dunham

Právě když jste si mysleli, že Lena Dunham už nemůže být směnější, navrhne, že by bílý heterosexuální muž měl vymřít. Dodává, že to není “konec muže”, ale spíše “vývoj muže v lepšího muže”. Jak je to od ní hezké!


V listopadu 2016 zveřejnila na Tweetu video obsahující její hlas tázající se muže, jak se cítí “ohledně vymření bílého muže”. Muž v klipu říká: “no, bílí muži představují problém....bílí heterosexuální muži představují velký problém, to je jisté... Ale vlastně se ohledně toho cítím docela dobře. Je nejvyšší čas, aby bílí heterosexuální muži ustoupili a nechali konat jiné.”


Není třeba dodávat, že Twitter se svou snahou o sociální spravedlnost neohromila a někteří uživatelé ji označili za rasistu. Obdržela i gratulaci za to, jak hluboko se jí podařilo klesnout.
Kdy vymřou feministky typu Leny Dunham?

Sdílej:

Napsat komentář