Lea Vojteková

Bloggerka

Proč i jako žena podporuji tuto iniciativu? Podporuji ji z důvodu, že bílý heterosexuální muž je v Evropě v podstatě diskriminován. Všechny možné menšiny (od homosexuálů, přes Romy, až po africké imigranty) mají dnes u nás zastání. Zastávají se jich různé neziskovky, politici, média, atd. Ale kde je zastání pro bílého heterosexuálního muže? Myslíte, že on to nemá těžké?

Chodit do práce, aby vydělal na hypotéku, uživil rodinu, platil nehorázné daně (ze kterých se pak financuje životní styl jistých menšin). A ještě je označován za zdroj "všeho zla". Na menšiny se kolektivní vina uplatňovat nesmí, na bílé heterosexuální muže se uplatňuje bez mrknutí oka. Dvojí metr taky vidíme v případě kriminálních činů. Z českého prostředí uvedu jeden příklad za všechny: Natálka vs. Patrik. Ze zahraničí např. zas v nedávné době hodili imigranti zápalné láhve na synagogu. Dostali pouze podmínku, protože prý jenom vyjádřili názor. Zkuste udělat něco podobného (nebo i méně radikálního) s mešitou. Jako jistý Angličan, který za házení slaniny na mešitu dostal rok vězení. Taky mi vadí, že bílý heterosexuální muž vlastně nemůže vyjádřit jakoukoliv kritiku žádné menšiny.

Když ji vyjádří, tak je hned onálepkován jako rasista, fašista, xenofob. Bílý heterosexuální muž má v podstatě držet hubu a krok, nezajímat se o bezpečí státu a platit daně. Kdybych to měla stručně shrnout, tak iniciativu Bílého heterosexuálního muže podporuji, protože už mám dost této diskriminace, kdy stát oceňuje nezodpovědné chování a slušné chování vlastně trestá. Už mám dost pokrytectví multikulturalistů. Už mám dost dvojího metru.

Sdílej:

1 comment

Je ro velmi smutné, čeho jsme se museli dožít my starší občané, kteří jsme makali od svého mládí a dnes se vše ničí a ztratila se doslova úcta ke všemu. Mladá generace neumí rozlišovat dobro od zla, podvody od pravdy a nikdo z nich si neuvědomuje, že na toto jejich dnešní jednání doplatí oni sami. Každý normálně myslíci člověk nemůže souhlasit s tím, že cikáni nemusí pracovat a zneužívají nás slušné pracující občany. Dále jsou tu nájezdy mladých líných kluků, lteří nedokáží ve své zemi bojovat za mír a odsoudit Ameriku za ty jejich ataky po celém světě, hlavně, kde je ropa. Nevinní lidé se mezi sebou zabíjejí, nechají si ničit své majetky a dokázali se nechat zlákat od nějakých debilů, že v Evropě je čeká blahobit. Nejhorší na tom všem je ta parta Sluníčkářuů, kteří jsou bezpáteřní a jejich jednáním jen dokazují jací jsou z nich zrádci pro tuto naší zem. Člověk, který má rád klid a pohodu pro svouji práci a poukazují na lenivé lidi, tak jsme všichhni, kromě těchto zrádců, xenofobové, rasisti a různé názvy, které plodí ze svých nemocných mozků. Dnešní politici zapomněli proč vlastně jsou na těch vysokých postech a doslova si dovolili ničit společně se Sluničkáři tuto naši vlast. Na prezidentský post se hlásí kdejaký baraba, kdejaký ubožák a doslova nerozumím tomu, z čeho tak zešíleli, co žerou a užívají, že ty jejich mozky jsou tak zmatené.

Napsat komentář