Nejnovější příspěvky

Facebook

Proběhl první ročník oslav Mezinárodního dne heterosexuálního bílého muže

První ročník - 2017

V rámci letošních oslav  Mezinárodního dne heterosexuálního bílého muže proběhly tyto akce:

 Pokud chcete být informováni o dalších aktivitách, kontaktujte nás zde nebo na mailu normalman@petrhampl.com

Sdílej:

Posted by in Aktualita, 0 comments

Advokát Aleš Rádl podporuje Den heterosexuálního bílého muže

Aleš Rádl

Advokát

 

Zpátky k normalitě a ke svobodě. Už toho neomarxistického řádění bylo. Chtějí zničit normální svět a vnutit nám nám svou vlastní ryze orwelovskou a marxistickou vizi budoucnosti - ale už nesmí dostat ani centimetr našeho světa ale naopak my sami si musíme ten náš normální a nebolševický svět vzít zpět. Dobře za každou takovouto aktivitu.

Sdílej:

Posted by in Aktualita, Podporovatelé, 0 comments

Ladislav Jakl: Testosteron mizí, člověk aby hledal chlapa lupou

Z našeho světa se vytrácí testosteron. Pomalu, nenápadně a bohužel patrně nevratně. A nejen, že se vytrácí. On je vytlačován. Kým? Čím? Mediálním klimatem. Společenským prostředím.  Možná to souvisí s oteplováním, kdo ví. A nenajde se skoro nikdo, kdo by testosteron hájil. Takový bude okamžitě označen za Macha a za trest navlečen do nějakého voňavého růžovoučkého oblečku. Podívejte se na naše politiky, umělce, herce, zpěváky, sportovce. Člověk, aby mezi nimi hledal chlapa snad s lupou. Prosazují se bezkonfliktní uhlazení metrosexuálové.

Celé video si můžete přehrát zde

Sdílej:

Posted by in Aktualita, Odjinud, 1 comment

Odborník na vnitřní bezpečnost Pavel Opl podporuje Den heterosexuálního bílého muže

Pavel Opl

Odborník na vnitřní bezpečnost

Spousta všemožných "křiklounů" nám v rozličných médiích vnucuje, že jsme bůhví co špatného a že se můžeme "očistit" jedině tím, že se budeme sklánět a poklonkovat tomu či onomu ze západu, východu, severu či jihu. Současně s tím prý musíme mít na paměti především blaho všemožných menšin. Rasových, názorových, sexuálních, ideových atd. Je jich už asi milion a každý den přibývají další a další.
Je tedy na čase nás, "obyčejné" heterosexuální bílé muže, začít hájit ...

Sdílej:

Posted by in Aktualita, 0 comments

Zakladatelka Českého klubu skeptiků Sisyfos Věra Nosková podporuje Den heterosexuálního bílého muže

Věra Nosková

Spisovatelka, novinářka, propagátorka vědy a kritického myšlení

Muži u nás umírají v průměru o šest let dříve než ženy. Do důchodu přitom odcházejí většinou později než ženy. Odpočinku ve stáří si tedy moc neužijí, i když do sociálního pojištění vkládají víc peněz. Společnost se tak v diskriminačním postoji vůči mužům spolčila s nespravedlivou přírodou. Přidají-li se k těmto elementům ještě panovačné útočné ženy, muž bude krácen nejen na délce života, ale i na právech a sebevědomí.
Ideálním mužem v představách mnoha žen je načinkovaný Einstein s výmluvností Oldřicha Nového. Tento přítulný velikán vybuduje s elegancí gentlemana rodinné hnízdo a s prostoduchostí Oslíčka otřes se by měl do této bezedné nádoby střásat po celý život vydělané peníze. Je pozorným a častým posluchačem ženy, dělá sice kariéru, ale přitom je často doma, vykonává většinu domácích prací, věnuje se dětem, je pro ostatní samičky lákavý, ale je věrný té své, dokáže zabít myš i tarantuli, vykopat studnu, rozčtvrtit krávu a opravit televizi, ví co je integrál, mikroprocesor a genotyp a je pořád jako ze škatulky.

Read More

Sdílej:

Posted by in Aktualita, Podporovatelé, 0 comments

Sdílej: