Sdružení přátel bílého heterosexuálního muže na Youtube

Na sociální síti Youtube si můžete od nynějška pouštět videa, která tam umisťujeme. Jejich rozsah odpovídá tomu, co děláme. Někdy to jsou legrácky, které se jen vysmívají politické korektnosti. Jindy solidní až vědecké příspěvky, které vyvrací dogmata politické korektnosti a feminismu. A jindy to jsou věci jen celkově pozitivní a povzbuzující lidi, aby byli hrdí na svou příslušnost k západní civilizaci. Tím myslíme Západ v původním smyslu toho slova, nikoliv tu ubožáckou karikaturu, která z ní zbyla v Německu, Británii, Francii a jinde. Videa, kde jsou chlapi povzbuzováni, aby projevovali a pěstovali svou mužnost a chlapskost, a třeba až machovitost (od slova macho, nikoliv od toho europoslance, co se tak podobá Emmanuelu Macronovi).

Chceme, aby se chlapi cítili dobře, že jsou chlapi. Stejně jako je pro nás důležité, aby se ženy cítily ženami a bylo jim v tom dobře. Ve světě lidí sebevědomých se žije lépe než ve světě plném komplexů a umělého vyvolávání pocitů viny. Občané západní křesťanské civilizace mají dědictví, na které mohou být nesmírně hrdí. Čelit podvodníkům, demagogům a zločincům, kteří se snaží vydělat na tzv. vině bílé civilizace, to je ostatně jeden z důvodů naší existence.

Na našem Youtube kanálu najdete přednášky ze sympozia, které proběhlo 11. května 2016, jmenovitě příspěvky Jiřího Hejlka, Ladislava Jakla, Benjamina Kurase, Věry Noskové, Michala Semína, Simony Weidnerové a Mnislava Zeleného.

Kromě nich sdílíme některé zajímavá videa ze zahraničí. Zatím v angličtině, ale časem je chceme titulkovat to češtiny. Kanál Sdružení přátel bílého heterosexuálního muže najdete zde.

Sdílej:

Napsat komentář