Zanikne evropská rasa, rodina i křesťanství?

Brusel zavedl pod pozitivními pojmy tvrdou rasovou, náboženskou i sexuální diskriminaci. Zřejmě brzy Arabové, černoši a různí multi-kulti pomocí antidiskriminačních zákonů zotročí původní evropské obyvatelstvo. Pravdiví křesťané jsou dnes paradoxně diskriminováni heretickým a apostatickým Vatikánem s Františkem, nadnárodními elitami a Bruselem. Zanikne křesťanství v Evropě tak, jako zaniklo v severní Africe, Saudské Arábii, Turecku...?

Křesťanství chrání základní buňku společnosti, kterou je rodina, tvořená mužem, ženou a dětmi. Dnes je likvidována jako „přežitý stereotyp“! Zdravá výchova je zakázána a nazvána „násilím v rodině“. Antizákonodárstvím je prosazován schizofrenický a autogenocidní gender. Děti jsou podle juvenilních antizákonů kradeny rodičům a dávány gender-pseudorodinám. Tyto zločiny Bruselu a nadnárodních elit podporuje František líbáním nohou transsexuálům.

Muži Čech a Moravy, jako Boží bojovníci povstaňte z lhostejnosti! Nepřátel se nelekejte, na množství nehleďte! Svou manifestační aktivitou usilujte o záchranu vlastního národa i Evropy! Ať jsou prosazeny nejzákladnější, ale skutečná, práva pro vás, vaše ženy a vaše děti!

Eliáš, Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

a

Metoděj OSBMr + Timotej OSBMr, Biskupové sekretáři

Sdílej:

2 comments

To je ten šílenec, který chce zakázat i rockovou hudbu? To vás teda podporuje opravdová elita národa 🙂

Napsat komentář