Proč jsme vyhlásili Mezinárodní den heterosexuálního bílého muže

Bílí heterosexuální mužové jsou ti, kdo zbudou, když se odečtou všechny preferované menšiny. Striktně matematicky vzato, i oni jsou menšinou. Ale to neznamená, že bychom pro ně požadovali preferenční zacházení. Nic mi není odpornějšího než dospělý zdravý muž, který fňuká a domáhá se výhod poskytovaných nějakým vládním výborem. Muži jsou přece od toho, aby překonávali překážku, užili se houževnatosti a dobývali svět vlastními silami. Když ne celý svět, tak aspoň malý životní prostor. Možná se to nepovede, ale jsou od toho, aby o to zápasili.

Mezinárodní den heterosexuálního bílého muže tedy nesvoláváme proto, abychom se domáhali výhod. Snad jen v pár případech můžeme požadovat odstranění příliš výrazných znevýhodnění a nespravedlností. Proto má Mezinárodní den heterosexuálního bílého muže i další cíle.

Za prvé. Chceme odhalovat a zesměšňovat ideologii takzvaných práv menšin. Tato totalitní ideologie musí být zničena, nic menšího není naší ambicí. K tomu může přispět i její karikování tím, že bude dotažena do důsledků. To činíme. Když preferenční zacházení pro ženy, proč ne pro muže? Když preferenční zacházení pro černé, proč ne pro bílé? Když pro příslušníky sexuálních menšin, proč ne pro normální?

Chceme, aby ideologie práv menšina následovala multikulturalismus. Ani člověk s podprůměrnou inteligencí si již dnes nemyslí, že je možné nastěhovat do stejné ulice kanibala, muslima a příslušníka západní civilizace, umožnit jim každému žít po svém a čekat harmonii. Multikulturalismus je totálně zkrachovalou ideologií, kterou drží při životě už jen korupce. S právy menšin to ještě není tak jasně viditelné. Budeme pracovat na tom, aby to viditelné bylo.

Celý text najdete na http://petrhampl.com/mezinarodni-den

Sdílej:

Napsat komentář