Stanislav Novotný

Předseda Asociace nezávislých médií

Naše civilizace vyrostla především díky úsilí milionů bílých heterosexuálních mužů. Aby se mohla dále rozvíjet, opravovat svoje chyby a opouštět slepé cesty, potřebuje další odpovědné, pracovité, odolné, odvážné, inteligentní, bojovné, ale hlavně normální muže klasického střihu. Proti společenskému rozkladu a ve jménu normálnosti a přirozenosti podporuji Den bílého heterosexuálního muže, tedy svátek mužů, kteří opět zvednou z prachu své sebevědomí a přihlásí se k odpovědnosti za další osud našeho světa!

Sdílej:

3 comments

Dobrý den pane Novotný, snad tento příspěvek se dostane do Vašich rukou a nejen na stůl nějakého sekretáře, který rozhodne, že to není důležité.
Za prve:
Co by se stalo,kdyby naše republika přijala dejme tomu 10000 těchto novodobých nomádů. A ejhle by se zjistilo že nám rostou přes hlavu. A my v rámci jakési evropské soudržnosti bychom chtěli, aby se tito lidé přerozdělili podle NÁMI určeného klíče do různých států EU. Co bychom si od nich vysloužili? Nejspíš komentáře typu: Co jste si navařili, to si snězte a dejte nám svatý pokoj, když jste tak hloupí. Ostatně, jak se chovali Francouzi před pár lety k cikánům z Rumunska? Rušili jejich tábory a pilně je repatriovali. A nikdo se nebouřil. V porovnání s tím, co se děje dnes, zlatí Romovci.
Za druhé:
Pokud nám EU vyhrožuje soudy, proč nevyhrožuje soudy ty státy, které dostatečně silně a řádně nechránili Schengenské hranice? Toto se neřeší vůbec. Ať tedy napřed soudy EU spravedlivě zhodnotí jejich neschopnost plnit si řádně své povinnosti a pak ať soudí nás, že jsme nechtěli nést následky jejich chybných rozhodnutí a nečinnosti.
A stačilo tak málo. Pár lodí zaregistrovat pod libyjskou a tureckou vlajkou a tito nomádi by byli podle práva vyloděni nazpět na území státu, odkud vyšli podle národní registrace lodí, které by je naložily. Když to vím já, tak by to věděli i právníci, jenže oni nesmějí tyto věci vědět a šířit.
Ostatně víte, proč neutíkají z Afriky na Kanárské ostrovy? Protože je šmahem Španělé posílají zpět a je od nich /nomádů/ klid. Jednou provždy. Tam to jde, protože zbohatlíci si své uhlídají, budou žít mimo tu hrůzu, která se i na nás chystá je již v podstatě tiše a v malém tady.
A za třetí:
Nic není zadarmo. Za vše se platí penězi životy, zdravím, stráveným časem, povinnostmi, prací atd.
Jen tito nomádi dostávají zadarmo oblečení, telefony, jídlo atd. Dejte jim práci v rámci táborů, kde bydlí a loupí v jejich okolí, dejte jim kontrolovanou zodpovědnost za náš právní systém a řád a jeho dodržování tam, kde jsou, a věřte, sami se vrátí tam, odkud přišli.
Jim / nomádům/ ani nejde tolik a pouze o peníze, jaké mají v Německu, ale o svobodu krást, znásilňovat naše ženy, prodávat drogy a vytvářet gheta podle jejich vlastních zákonů – nezákonů. J.

František Kabrna

Dobrý den pane Novotný,
na You Tube jsem viděl několik videí s Vámi a naprosto s Vašimi názory souhlasím, Jsem posluchač Svobodného rádia a i do rádia volám. Poslal jsem Vám dotaz, zdali byste byl ochotný ve Svobodném rádiu vystoupit. Nejspíše by se jednalo o páteční pořad, kdy jsou ve Svobodném rádiu zajímaví hostě – vlastenci. Nevím, zda se k Vám můj dotaz dostal, nebo zda nemáte zájem, nebo…
Nedávno pan Kapal řekl, že existují provokatéři a mě napadlo, jestli za takového provokatéra nepovažujete i Vy mě. Možná také, že na pana Kapala máte kontakt a tak byste se v případě zájmu obrátil přímo na něj.
V každěm případě můj dotaz platí a pokud byste měl zájem, abych to s panem Kapalem zkusil domluvit já, můžete mi kdykoli napsat a já Vás a pana Kapala zkontaktuji.
S pozdravem
František Kabrna

Ivana Schneiderová

Dobrý den pane Novotný, dnes jsme četla Váš článek na PL, a vypadá to tak, že máme společný cíl, zachovat tradiční rodinu. K tomuto jsme založili občanskou iniciativu – tradiční česká rodina, nyní s úmyslem zamezit ratifikaci Istanbulské úmluvy, chtěli bychom \vás požádat v tomto o spolupráci. více http://www.tradicniceskarodina.cz, máme internetovou petici i papírovou, a samozřejmě je našim úmyslem získat co nejvíce podpisů. Tak šíříme všude, kde můžeme, máme i stálá petiční místa, potřebovali bychom je rozšířit. Pokud by jste měl o spolupráci zájem, prosím pište: tradicni.rodina@seznam.cz, za tým – Ivana Schneiderová

Napsat komentář