Křest sborníku bílého heterosexuálního muže

Kdy:
7.12.2017 celý den
2017-12-07T00:00:00+01:00
2017-12-08T00:00:00+01:00
Kde:
Parlament České republiky
Sněmovní 176/4
Malá Strana, 118 00 Praha-Praha 1
Česko

BÍLÍ HETEROSEXUÁLNÍ REVOLUCIONÁŘI OBSADILI PARLAMENT!

Hlavní architekt Trumpova vítězství nad Hillary Clintonovou Steve Bannon opakovaně mluví o revoluci pracujících proti globálním elitám. Konec konců, v zásadě totéž můžeme slyšet od Václava Klause staršího. Vyjádření těchto dvou úctyhodných pánů a mnoha dalších vyjadřují, že chování elit se už nedá snášet.
Jak před časem poznamenal známý teoretik revolucí Ralf Dahrendorf, revoluci si nemusíme nutně představovat jako výrazně násilnou akci. Jde spíš o to, že je přetržena kontinuita politického vývoje a proběhne prudká změna. To, co se dosud nesmělo říkat, se najednou stává oficiálním názorem. Prostě se to otočí.
Takovou malou ukázku, jak to bude vypadat, až  lidé skoncují s anticivilizačními extrémisty (to neznamená nic násilného, prostě přestanou dostávat státní peníze, takže jim nezbude než začít pracovat), poskytl politicky nekorektní večer pořádaný Sdružením přátel bílého heterosexuálního muže a jeho fanynek. Politickou korektnost účastníci skutečně nešetřili. A že emoce kavárenských sněhových vloček byly skutečně zasaženy, to je nejlépe vidět z místa konání. Politicky nekorektní buřiči se totiž měli původně sejít v salónku v jedné vinohradské restauraci. Jenže když byla publikována pozvánka, byl majitel restaurace zaplaven urážlivými a výhružnými zprávami od aktivistů, až to vzdal a požádal o zrušení rezervace. Pomohli tedy přátelé z SPD a sešli jsme se v parlamentní restauraci Demokracie.

Další popis akce najdete zde.

Napsat komentář