Daniela Kovářová: Proč se čeští muži bojí žen Daniela Emancipace je skvělá věc, v současné vyhrocené podobě se ale obrací proti ženám samotným... Řada mužů totiž znejistěla a má z nich strach. "Ženy v každém případě prohrávají," říká Daniela Kovářová, exministryně spravedlnosti a dlouholetá rodinná advokátka. Co se změnilo ve vztahu žena-muž během třiceti let od pádu komunismu?
Eva Hrindová: Bezpečnost žen nejvíc ohrožuje migrace a politická korektnost Eva Hrindová Podle mého soudu by veškeré feministické a obecně ženské organizace měly zintenzivnit své úsilí, pořádat semináře a diskutovat o tom, jak ve světě, kde se přesouvají celé kultury, zajistit bezpečí žen. Neděje se ale nic. Sice nám už mainstream ukazuje i zprávy tohoto typu a informuje nás nejen o znásilněních, která se dějí. Cudně ale mlčí o tom, co je jejich příčinou.
Petr Hampl: Potřebujeme více sexuálního obtěžování, nikoliv méně Petr Kdyby aktivisté odhodili ideologickou zaslepenost, rozvinul by se před nimi úplně jiný obraz. Především by si museli připomenout, že strážkyní sexuální morálky je vždy žena, nikoliv muž. Je tomu tak po celé dějiny a v téměř všech známých civilizacích. Vychází to z nejhlubšího biologického základu – muž od přirozenosti vyžaduje více sexu...
Petr Hampl: Silvie a MeToo-skeptici Petr Vlastně to bylo něco jako feministické peklo. K řečnickému stolu nastoupí sexuoložka, inteligentní a úspěšná žena, která by měla být feministickým idolem. A její téma? Jak si udržet chlapa! Po třicítce atraktivita klesá, musíte se naučit dobře vařit, ale nesmíte to s rodinou jíst, protože to byste byla ještě méně atraktivní.
Petr Hampl: Zrcadlové já na cestě do Yumy Vlak do Yumy Občas se nám ale přece jen stane, že narazíme na kousek ideologické diverze. Na hnízdo partyzánů, kteří se dosud drží starých způsobů a staré mentality. Jedním z takových ostrůvků staromilství je film Vlak do Yumy (3:10 to Yuma), kde v režii hrají Jamese Mangolda hrají Christian Bale a Russel Crowe.
Věra Nosková: Ať si holky popláčou Nosková Navlečená do beraního kožichu bloumám se svým milým mužem po prosincové Paříži, zájezd jsem nám koupila k jeho narozeninám. Kožich, styl bárišňa, jsem kdysi záviděla bohatým řeznicím, později jej zakoupila za pouhou tisícovku v bazaru. Je vhodný na cestování po Sibiři, na výlet za polární kruh.
Deklarace dne bílého heterosexuálního muže Bílí heterosexuální mužové Stejně tak je důvodem k hrdosti být příslušníkem jediné civilizace v lidských dějinách, která dokázala zajistit všem svým příslušníkům občanské svobody, lidskou důstojnost i přijatelnou životní úroveň. Nemá smysl zastírat, že křesťanská civilizace je historicky spojena s bílou rasou.
Petr Hampl: Proč jsme vyhlásili Den bílého heterosexuálního muže Proč jsme vyhlásili Ve skutečnosti vybudovali bílí mužové nejlepší civilizaci v dějinách – svobodnou, relativně blahobytnou a bezpečnou. Její kritici mohou vykřikovat své nestoudné bláboly jen proto, že využívají všech jejích výdobytků. Není správné zastírat stinné stránky, ale masivním lžím musíme čelit, zvláště, když jsou šířeny masmédii a vzdělávacím systémem – o rekonkvistě, křížových výpravách a kolonialismu, abychom se dotkli toho nejčastějíšho.